Aaron Paul

 • Data urodzenia:
  1979-08-27
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $25 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  173 cm
 • Ostatnio edytowane:
  14.02.2022

Bio:

Jak bardzo bogaty jest Aaron Paul?

Aaron Paul posiada majątek szacowany na $25 mln.

Nieruchomości

Aaron Paul jest właścicielem domu położonego na Sunset Strip w Los Angeles o wartości $2,2 mln. Posiada również domek z bali w pobliżu kurortu McCall w stanie Idaho.

Lokalizacja domu w Los Angeles:

Jest miłośnikiem zabytkowych samochodów. W swoim garażu posiada takie modele jak Shelby Cobra z 1965 roku (o wartości $60 tys.) oraz Forda Torino GT z 1969 roku ( – $36 tys.).

Życiorys

Aaron Paul Sturtevant to amerykański aktor i producent. Zdobył wiele nagród oraz wyróżnień w tym Nagrodę Saturn dla najlepszego aktora drugoplanowego w telewizji aż trzykrotnie,  Satellite Award dla najlepszego drugoplanowego aktora w serialu.

Sturtevant urodził się w Emmett w stanie Idaho. Jego rodzicami są Darla i Robert Sturtevant. Paul jest najmłodszym z czwórki dzieci.

Karierę aktorską rozpoczął od występów w teledyskach, m.in. w piosence Korna ,,Thoughtless” i piosence Everlast ,,White Trash Beautiful”. Oprócz tego wystąpił także w kilku reklamach telewizyjnych. Zagrał w wielu filmach takich jak: ,,Whatever It Takes”,  ,,National Lampoon’s Van Wilder”, ,,Bad Girls from Valley High”, ,,Choking Man” czy ,,Mission: Impossible III”. Jednak jego pozycje w świecie kina umocniły dwie role, rola w ,,Big Love” oraz ,,Breaking Bad”. Paul pojawił się we wszystkich pięciu sezonach serialu ,,Breaking Bad”. Ponadto Paul pracował jako aktor głosowy w kilku projektach, w tym w ,,Tron: Uprising” oraz ,,BoJack Horseman”. Oprócz tego był narratorem głosowym w reklamie Mazdy z 2015 roku.

Od 2003 roku jego żoną jest Lauren Parsekian. W 2018 roku Paul i Parsekian powitali swoje pierwsze dziecko, córkę Story Annabelle.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
26.11.2021 13:45

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.