Adam Sandler

 • Data urodzenia:
  1966-09-09
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $700 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  177 cm
 • Ostatnio edytowane:
  08.02.2022

Bio:

Jak duży majątek posiada Adam Sandler?

Majątek Adama Sandlera szacuję się na $700 mln. Przeważnie zarabia około $20 mln na roli w filmie. Jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów na świecie, ponieważ jego rola w filmie niejako gwarantuje sukces kasowy produkcji. Łącznie wszystkie filmy w których wystąpił zarobiły kilka MLD na całym świecie.

W 2021 r. Sandler podpisał umowę z firmą „Netflix”, która zobowiązuje go do występu w 4 filmach. Dzięki niej aktor ma zarobić okrągłe $275 mln. Netflix jest mu w stanie tyle zapłacić, ponieważ filmy, w których aktor występuję, przeważnie osiągają sukcesy kasowe. Np. w 2019 roku film „Murder Mystery” miał największą oglądalność w całym serwisie.

Domy Adama Sandlera:

Adam Sandler w 2004 roku kupił willę za $12 mln w północno zachodniej części Los Angeles. Nieruchomość wcześniej należała do Kurta Russella i Goldie Hawn.

Lokalizacja:  

Drugi dom aktora w La Quinta:

 

Życiorys

Adam Sandler urodził się 9 września 1966 rroku na Brooklynie w Nowym Jorku. Jego matka pracowała w przedszkolu, natomiast ojciec był elektrykiem. Jego rodzina pochodzi z Rosji i mają żydowskie korzenie. W wieku 6 lat Sandler wraz z rodziną przeprowadził się do Manchesteru w New Hampshire. Uczył się w tamtejszym liceum, następnie uczęszczał do „New York University” na kierunku filmowym „Tisch School of the Arts”.

Karierę aktorską rozpoczął w 1987 roku, występem w serialu telewizyjnym „Cosby Show”. Następnie w 1989 r. zadebiutował w swoim pierwszym filmie „Going Overboard”.

W 2003 roku Sandler ożenił się z Jacqueline Titone, mają razem dwie córki.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
01.06.2021 19:25

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.