Alec Baldwin

 • Data urodzenia:
  1958-04-03
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $60 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  183 cm
 • Ostatnio edytowane:
  14.02.2022

Bio:

Ile zarabia Alec Baldwin?

Alec Baldwin posiada majątek szacowany na $60 mln.

Nieruchomości

Alec Baldwin jest właścicielem domu w Vermont wycenianego na $3,6 mln. Ponadto posiada nieruchomości w Amagansett w Hamptons, a także penthouse w Devonshire House w Greenwich Village na Manhattanie o wartości ponad $16 mln.

Lokalizacja domu w Hamptons:

Na co dzień przemieszcza się takimi samochodami jak Cadillaca Escalade (o wartości $90 tys.) oraz BMW serii 7.

Życiorys

Alec Baldwin to amerykański aktor, pisarz, komik, producent filmowy oraz działacz polityczny. Otrzymał wiele nagród w tym dwie nagrody Emmy i trzy nominacje do Złotego Globu za rolę szefa telewizji Jacka Donaghy’ego w sitcomie NBC ,,30 Rock”.

Alexander Rae Baldwin III urodził się w Amityville w stanie Nowy Jork. Ma trzech młodszych braci, którzy także są aktorami i dwie siostry.

Baldwin studiował na Uniwersytecie George’a Washingtona, nauki polityczne. Następnie przeniósł się do Tisch School of the Arts na Uniwersytecie Nowojorskim, aby studiować aktorstwo.

Baldwin rozpoczął karierę aktorską w telewizji, kiedy dostał rolę w telenoweli NBC ,,Lekarze”. Następnie w 1987 roku zadebiutował w filmie, grając w ,,Forever Lulu”. Kolejnymi hitami filmowymi były komedia Tima Burtona ,,Sok z żuka”, ,,Polowanie na Czerwony Październik”, ,,Żonaty z mafią”, ,,Talk Radio” czy ,,Pracująca dziewczyna” i wiele innych. Z kolei największą rolą Baldwina w 2001 roku była rola w ,,Pearl Harbor”, film zarobił prawie $450 mln.

W maju 1990 roku Baldwin poznał aktorkę Kim Basinger, pobrali się 19 sierpnia 1993 roku, mają córkę Irlandię. Jednak rozwiedli się w 2002 roku. W sierpniu 2011 roku Baldwin zaczął spotykać Hillary „Hilaria” Thomas, pobrali się 30 czerwca 2012. Razem maja sześcioro dzieci.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
03.01.2022 20:44

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.