Andrew Tate

andrew tate

Bio:

Majątek Andrew Tate

Andrew Tate posiada majątek szacowany jest na $350 mln.

Milioner i były kick-boxer mieszka obecnie w Bukareszcie, w willi o wartości $7 mln.

Lokalizacja willi: 

Jest właścicielem 25 luksusowych samochodów, w tym jednego z 60 wyprodukowanych Bugatti Chiron Pur Sport, którego cena bazowa zaczynała się od $3,3 mln.

Życiorys

Andrew Tate urodził się 14 grudnia 1986 w Chicago, dorastał w Luton w Wielkiej Brytanii. Jego ojciec jest afroamerykańskim arcymistrzem szachowym.

W 2005 roku zaczął trenować kick-boxing. W 2009 roku wygrał mistrzostwo International Sport Karate Association. Zdobył pierwsze miejsce w sowiej kategorii.

Zdobył swój pierwszy tytuł mistrza świata ISKA w rewanżowym pojedynku z Jean-Luc Benoit przez nokaut. Wcześniej przegrał z nim przez decyzję. W 2013 zdobył drugi tytuł mistrza świata ISKA w 12-rundowym pojedynku, zostając mistrzem świata w dwóch różnych kategoriach wagowych. Walka odbyła się w Châteaurenard we Francji.

W 2022 roku zdobył szeroką rozpoznawalność na całym świecie dzięki swoim kontrowersyjnym wypowiedziom na temat stylu życia. W sierpniu 2022 zablokowano mu konta na YouTube, Instagramie, Facebooku i Tik-Toku, a jak sam twierdzi zablokowano mu wtedy wszystko, nawet konto Uber.

źródło: www.wikipedia.org

 

17.10.2022 13:27

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.