Bella Poarch

 • Data urodzenia:
  1997-02-08
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $2 mln 
 • Zawód:
 • Wzrost:
  152 cm
 • Ostatnio edytowane:
  28.10.2022

Bio:

Ile zarabia Bella Poarch?

Bella Poarch zarabia nawet do $200 tys. na jednym lokowaniu, natomiast majątek celebrytki szacowany jest na $2 mln.

Zajmuje czwarte miejsce wśród osób z największą liczbą obserwujących na TikToku, posiada aż 85 mln obserwatorów.

Życiorys

Bella Poarch urodziła się w 8 lutego 1997 r. na Filipinach. Wywodzi się z ludu Iloco. Mieszkała w slumsach, a do 3 roku życia wychowywała ją babcia, później trafiła do rodziny zastępczej. Kuzynem Belli jest bardzo popularny Influencer modowy – Bretman Rock.

Jej ojcem jest Amerykaninem, natomiast matka jest filipinką. Rodzice poznali się w Arabii Saudyjskiej, gdzie wówczas jej ojczym odbywał służbę wojskową. W wywiadzie zdradziła, że nie miała najlepszych relacji z przybranymi rodzicami, podobno ojczym się nad nią znęcał, a matka przymykała na to oko. Mieszkała na farmie, gdzie codziennie musiała pracować. Po kilku latach mieszkania na farmie, przeprowadzili się do USA. Najpierw mieszkali u rodziny w San Francisco, następnie przeprowadzili się do Teksasu.

Poarch jest weteranką marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, zaciągnął się do marynarki wojennej w 2015 roku i służył przez cztery lata, stacjonując w Japonii i na Hawajach. Jak sama przyznaje, poszła do wojska ze aby uwolnić się od ojca.

W styczniu 2020 r. stworzyła swoje konto na platformie TikTok. Początkowo publikowała treści związane z grami i cosplayami. Następnie w sierpniu zaczęła publikować filmiki, na których udawała, że śpiewa. I właśnie dzięki tym filmom bardzo szybko zyskała na popularności. Po sukcesie na TikToku, zaczęła również publikować filmy na YouTube.

14 maja 2021 roku Poarch wydała swój debiutancki singiel „ Build a Bitch ”.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org

 

15.11.2021 14:13

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.