Benjamin Pavard

 • Data urodzenia:
  1996-03-28
 • Narodowość:
 • Majątek:
  €10 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  186 cm
 • Ostatnio edytowane:
  03.02.2022

Bio:

Jakim majątkiem dysponuje Benjamin Pavard

Benjamin Pavard francuski piłkarz grający na pozycji obrońcy, reprezentant Francji, oraz w klubie Bayern Monachium. Pavard dysponuje majątkiem szacowanym na €10 mln.

W lipcu 2019  podpisał kontrakt z Bayernem Monachium, który zapewnia mu roczne przychody rzędu €5 mln. Dodatkowe zyski czerpie promując różne produkty Adidasa, ta marka jest również jego oficjalnym sponsorem.

Życiorys

Benjamin Jacques Marcel Pavard, pochodzi z miejscowości Maubeuge, znajdującej się niedaleko granicy z Belgią. Jego ojciec także był piłkarzem. Jego zamiłowanie do piłki nożnej rosło z wiekiem. Pavard po raz pierwszy grał w swoim rodzinnym klubie w Jeumont, natomiast w wieku 9 lat dołączył do akademii Lille. Zaliczył 21 ligowych występów w ciągu dwóch sezonów dla Lille, zanim opuścił klub. Następnie przeniósł się do VfB Stuttgart, gdzie podpisał czteroletni kontrakt. Z kolei 9 stycznia 2019 r. w maju 2018 roku, został powołany do 23-osobowego składu Francji na Mistrzostwa Świata FIFA 2018 w Rosji. Pavard dołącza do klubu Bayern Monachium w sezonie 2019/20, podpisując pięcioletni kontrakt. W 2020 roku Pavard zdobył historyczną szóstkę, wygrywając Ligę Mistrzów, Bundesligę, DFL-Supercup, Superpuchar UEFA, DFB-Pokal i Fifa Club World Cup. Obecnie Benjamina uważa się jednego z najlepszych prawych obrońców na świecie.

Francuz był w związku z Miss France 2007 Rachel Legrain-Trepani, jednak związek po kilku miesiącach się rozpadł. Obecnie piłkarz jest stanu wolnego.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
26.06.2021 19:54

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.