Christian Bale

 • Data urodzenia:
  1974-01-30
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $120 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  183 cm
 • Ostatnio edytowane:
  14.02.2022

Bio:

Jak duży majątek ma Christian Bale?

Christian Bale zgromadził majątek szacowany na $120 mln.

Nieruchomości

Christian Bale jest właścicielem rezydencji w Brentwood Park w Los Angeles o wartości $8.8 mln, ponadto wraz z żoną są właścicielami domu w Santa Monica, za który zapłacili $1,765 mln. Mają również ranczo w i innej części Brentwood o wartości $13,5 mln.

Lokalizacja domu w Los Angeles:

W swoim garażu posiada Mercedesa C43 AMG (o wartości $10 tys.), Lamborghini Aventador ( – $400 tys.) oraz  Toyote Tacome TRD z 2003 roku.

Życiorys

Christian Bale to angielski aktor, aktor głosowy.

Christian Bale urodził się w Haverfordwest, Pembrokeshire. Jest synem Davida Bale’a przedsiębiorcy i aktywisty  a także Jenny James, pracującej w cyrku. Ma dwie starsze siostry, Sharon i Louise, oraz przyrodnią siostrę z pierwszego małżeństwa ojca, Erin.

Bale zaczął występować w reklamach, gdy miał zaledwie osiem lat.

Z kolei na scenie zadebiutował w 1984 roku w ,,The Nerd” na londyńskim West Endzie. Bale zyskał międzynarodową sławę już w wieku 13 lat dzięki występowi w filmie Stevena Spielberga ,,Imperium słońca”. Jednak prawdopodobnie najbardziej znany na świecie jest z roli Batmana/Bruce’a Wayne’a w trzyczęściowej serii ,,Mroczny Rycerz” Christophera Nolana. Następnie Bale grał w wysokobudżetowych filmach ,,The Fighter”, ,,American Hustle”, ,,Wielki film krótkometrażowy”.

Bale zagra Gorra the God Butcher w filmie bohaterskim ,,Thor: Love and Thunder”, premierę filmu planują na maj 2022 roku.

Od 2000 roku Bale jest żonaty z byłą modelką i wizażystką Sibi Blazic. Razem mają dwoje dzieci, córkę Emmaline  i syna Josepha.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
03.01.2022 12:01

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.