Dixie D’Amelio

 • Data urodzenia:
  2001-08-12
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $12 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  167 cm
 • Ostatnio edytowane:
  26.01.2022

Bio:

Jak duży majątek ma Dixie D’Amelio?

Dixie D’Amelio posiada majątek szacowany na $12 mln.

Część jej dochodu pochodzi z kampanii reklamowych takich marek jak: Dunkin’ Donuts, EOD i Prada oraz udziału w reklamie ligi Super Bowl za która zainkasowała $1 mln w 2020roku.

Nieruchomości

Dixie D’Amelio jest właścicielką apartamentu w Los Angeles o wartości $5,5 mln.

W swoim garażu posiada Tesle Model Y (o wartości $53 tys.) oraz BMW X3 ( – $43 tys.)

Życiorys

Dixie Jane  znana pod pseudonimem Dixie, to amerykańska piosenkarka, modelka i osobowość mediów społecznościowych znana przede wszystkim z filmów na TikTok.

Dixie D’Amelio urodziła się w Norwalk w stanie Connecticut. Ojciec Dixie, Marc D’Amelio republikanin, matka Heidi D’Amelio fotografka i była modelka.

W 2019 roku w wieku 18 lat rozpoczęła karierę po tym, jak jej młodsza siostra Charli stała się popularną gwiazdą TikTok. Następnie 2020 roku Dixie zaczęła wydawać single jako artystka, nagrywając z wytwórnią HitCo Entertainment. Dixie prowadzi także talk show na YouTube o nazwie ,,The Early Late Night Show”.

Siostry D’Amelio podpisały także umowę na podcast z Ramble Podcast Network. Dixie stała się trzecim najlepiej zarabiającym użytkownikiem TikTok, tuż za swoją siostrą.

Z kolei w 2021 roku Dixie wystąpiła ze swoją siostrą w serialu Snap Originals ,,Charli vs. Dixie” oraz w ,,The D’Amelio Show”.

W październiku 2020 roku D’Amelio potwierdziła, że ​​była w związku z osobowością mediów społecznościowych Noah Beck. Wcześniej spotykała się z Griffinem Johnsonem.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
26.01.2022 14:41

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.