Gigi Hadid

 • Data urodzenia:
  1995-04-23
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $50 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  178 cm
 • Ostatnio edytowane:
  14.02.2022

Bio:

Ile zarabia Gigi Hadid?

Gigi Hadid zarabia od $2 mln do $10 mln rocznie, natomiast jej majątek szacowany jest na $50 mln.

Dzięki samej współpracy z firmą Victoria’ Secret, rocznie zarabia nawet do $1 mln. 

Nieruchomości

Gigi Hadid jest właścicielką mieszkania na Manhattanie o wartości $5,8 mln.

©www.instagram.com/gigihadid

Na co dzień przemieszcza się Range Roverem Sport.

Życiorys

Gigi Hadid urodziła się 23 kwietnia 1995 roku, w Los Angeles, w Kalifornii. Jest córką palestyńskiego dewelopera Mohamed Hadid, oraz holenderskiej modelki – Yolanda Hadid. Według jej ojca, jej przodkiem był książę Nazaretu i szejk – Zahir al-Umar al-Zaydani. Ma młodszą siostrę oraz brata, którzy również zajmują się modelingiem, oprócz tego ma dwie przyrodnie siostry od strony ojca. Wychowywała się w Santa Barbara, gdy miała 10 lat, przeprowadziła się do Beverly Hills.

Hadid karierę modelki rozpoczęła już w wieku 2 lat. Jeszcze zanim zaczęła chodzić do szkoły współpracowała z marką Guess. Po kilkunastoletniej przerwie od modelingu, w 2011 r. postanowiła wrócić do tej branży. Przełomem w jej karierze okazały się lata 2013-2016. W 2013 r. podpisała kontrakt z międzynarodową agencją modelek – IMG Models, również w tym samym roku zadebiutowała na pokazie New York Fashion Week. W kolejnych latach jej kariera nabierała coraz większego rozpędu, obecnie uważana jest za jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie.

Współpracowała z takimi markami jak: Guess, Versace, Penshoppe, Balmain, Marc Jacobs, Channel, Michael Kros, Max Mara, Fendi czy Tommy Hilfiger.

Gigi Hadid cierpi na przewlekłe limfocytowe zapalenie gruczołu tarczowego.

Hadid spotykała się z angielskim piosenkarzem Zaynem Malikiem, wielokrotnie ze sobą zrywali i wracali do siebie. Mają razem syna Khaia Hadid Malika.

W październiku 2021 r. Malik złożył pozew w sądzie przeciwko matce Hadid za rzekome nękanie, sąd skazał Yolandę Hadid na 360 dni więzienia w zawieszeniu. Po tym wydarzeniu para ostatecznie ze sobą zerwała.

Źródła życiorysu: www.wikipedia.org.

 

21.12.2021 18:49

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.