Hasbulla Magomedov

 • Data urodzenia:
  2003-07-05
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $100 tys.
 • Zawód:
 • Wzrost:
  91 cm
 • Ostatnio edytowane:
  04.02.2022

Bio:

Ile zarabia Hasbulla Magomedov?

Hasbulla Magomedova posiada majątek szacowany na $100 tys.

Na swojej walce z Abdu Rozikiem ma zarobić nawet ponad $1 mln.

Na pojedynczym poście sponsorowanym na swoich mediach społecznościowych, jest w stanie zarobić nawet do $10 tys. Jego profil na Instagramie obserwuje 2,1 mln osób. Według Hasbulli już niebawem będzie w stanie zarabiać 500 tys. rubli miesięcznie (czyli ok. 25 tys. zł), jeśli jego działalność w sieci będzie rozwijała się po jego myśli.

Sławę na całym świecie zyskał pod koniec maja 2021 roku, gdy ogłoszono jego walkę w formule MMA z Abdu Rozikiem – piosenkarzem pochodzącym z Tadżykistanu. Obaj panowie są już pełnoletni, a wyglądają jak 3 lub 4 letnie dzieci. Dzięki temu ich walka przyciągnęła uwagę mediów z całego świata.

Nadano mu pseudonim Mini Khabib, ponieważ pochodzi z Czeczeni, tak jak słynny na całym świecie mistrz UFC – Chabib Nurmagomiedow nazywany „Khabib”.

Ile zarobi Hasbulla na walce?

Jeśli walkę będzie można oglądać tylko dzięki usłudze PPV (pay per viev), Hasbulla i Roziki mogą zarobić ogromne pieniądze. Możliwe, że ich wynagrodzenie sięgnie kilku milionów dolarów.

Życiorys

Hasbulla Magomedov urodził się 5 lipca 2003 roku w Machaczkała, w Rosji. Ma 18 lat, 91 cm wzrostu i waży 18 kg. Lekarze nie byli w stanie dokładnie zdiagnozować na co cierpi Hasbulla, jednak podejrzewają, że niski wzrost może wynikać z niedoboru hormonu wzrostu. Hasbulla twierdzi, że nie lubi przemieszczać się pieszo po mieście. Ponieważ jest to dla niego bardzo męczące i przyciąga zbyt dużą uwagę ludzi. Dlatego też korzysta z roweru lub ze swojego małego quada.

Zdjęcie z legitymacji szkolnej

Jego życie zostało odmienione przez youtubera Askhaba Tamayeva, który to pokazał Hasbullę szerszej widowni i jest też organizatorem jego walki z Rozikiem.

Hasbulla Magomedov jest praktykującym muzułmaninem.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
20.07.2021 15:12

Komentarze

Najnowszy komentarz

 • Oskar R

  Jak może mieć 19 lat skoro urodzil sie w 2003 roku?

 • dude

  to pewnie dlatego ze od 2003 roku minelo juz 19 lat

Toplisty

zobacz więcej