Jojo Siwa

 • Data urodzenia:
  2003-05-19
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $20 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  175 cm
 • Ostatnio edytowane:
  20.01.2022

Bio:

Jaki majątek posiada Jojo Siwa?

Majątek Jojo Siwy szacuje się na około $20 mln. Młoda piosenkarka zarobiła miliony na licznych przedsięwzięciach, śpiewaniu, tańcu, aktorstwie, modelingu i vlogowaniu.

Sprzedała swoim fanom ponad 40 milionów kokardek, zarabiając na tym ogromne pieniądze.

Nieruchomości

Na początku 2020 roku JoJo zainwestowała $3,5 mln w niesamowity dom w Los Angeles, na przedmieściach Tarzana w Kalifornii.

Ponadto JoJo Siwa porusza się BMW serii 4 Cabrio.

Życiorys

Joelle Joanie „ JoJo ” Siwa to amerykańska tancerka, piosenkarka, aktorka, modelka i osobowość telewizyjna. W 2020 roku została wpisana na doroczną listę 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie magazynu Time.

Joelle Siwa urodziła się w Omaha w stanie Nebraska. Jest córką Jessalynn, profesjonalnej instruktorki tańca z Iowa oraz Toma Siwy kręgarza z Nebraski. Ma także starszego brata o imieniu Jayden Siwa.

JoJo Siwa rozpoczęła karierę taneczną, kończąc jako finalistka w pierwszej piątce drugiego sezonu Abby’s Ultimate Dance Competition. Oprócz tego jej popularność gwałtownie wzrosła po występach w ,,Dance Moms”.

Następnie w maju 2016 roku Siwa rozpoczęła karierę muzyczną wydając piosenkę ,,Boomerang”. Z kolei  inne popularne utwory JoJo to ,,Kid in a Candy Store”, ,,Hold the Drama”, ,,Every Girl’s a Super Girl” i ,,High Top Shoes”.

Ponadto odniosła ogromny sukces po utworzeniu kanału na YouTube. Wiele z jej filmów ma setki milionów wyświetleń, a od 2020 roku miała prawie 12 milionów.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
20.01.2022 18:05

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.