Justin Bieber

biber
 • Data urodzenia:
  1994-03-01
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $300 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  175 cm
 • Ostatnio edytowane:
  14.02.2022

Bio:

Ile zarabia Justin Bieber?

Justin Bieber posiada majątek szacowany na $300 mln.

Justin rocznie zarabia ok. $80 mln. Jego zarobki są uzależnione od liczby tras koncertowych, a także od ilości sprzedanych albumów. Według Forbesa Bieber zarabia około $1 mln na jednym koncercie.

Justin Bieber na przestrzeni lat brał udział w kilkudziesięciu kampaniach reklamowych np. takich marek jak: Adidas, Calvin Klein, MYO-X, StarShop. Justin ponadto posiada własną linie ubrań „Drew” oraz linię dezodorantów „Here+Now”. Wypuścił także przy współpracy firmy CrocsMarka limitowaną edycję chodaków „Crocs x Justin Bieber”.

Nieruchomości:

Justin Bieber jest właścicielem dwóch nieruchomości w Beverly Hills. Pierwsza z nich znajduje się na zamkniętym osiedlu Beverly Park i jest warta $28,5 mln, druga została zakupiona w 2019 roku, za kwotę $8,5 mln. Jest także właścicielem rezydencji w Ontario w Kanadzie wartej $5 mln.

Lokalizacja dom Bibera w Beverly Park:

Na co dzień przemieszcza się takimi samochodami jak:  Rolls Royce Wraith zmodyfikowanym przez studio  „West Coast Customs”, Lamborghini Aventador S (o wartości $400 tys.), Ferrari 430 czy Fisker Karma, jest właścicielem także Mercedesa SLS AMG oraz Mercedesa G63 AMG.

Życiorys

Justin Bieber to kanadyjski piosenkarz, autor tekstów, aktor oraz producent muzyczny. Sprzedał ponad 150 milionów albumów na całym świecie.

Bieber urodził w Londynie w Ontario. Jest synem Jeremy’ego Jacka Biebera i Pattie Mallette, którzy nigdy nie byli małżeństwem. W latach młodości uczył się gry na pianinie, perkusji, gitarze oraz trąbce. W roku 2007, w wieku 12 lat, Bieber zaśpiewał „So Sick” Ne-Yo w lokalnym konkursie wokalnym w Stratford, zajmując drugie miejsce. Jego matka publikowała występy na YouTube i tam właśnie został odkryty przez Scootera Bruana. Niedługo potem podpisał kontrakt z Raymond Braun Media Group (RBMG).  Następnie w 2008 roku Bieber podpisał kontrakt z Island Records i przeprowadził się z matką do Atlanty, aby móc kontynuować pracę z Braunem i Usherem.

W 2010 roku Bieber wydał dwuczęściowy debiutancki album zatytułowany „My World” i „My World 2.0”. Bieber wydał sześć albumów studyjnych, a także kilka EP-ek, kompilacji i remiksów.

Piosenkarz otrzymał szereg wyróżnień i nagród w tym: 2 nagrody Grammy, 32 Guinness World Records, 21 nagród MTV Europe Music Awards, 23 Teen Choice Award, 21 Billboard Music Awards, 18 American Music Awards i 2 Brit Awards.

W grudniu 2010 roku Bieber wszedł w głośny związek z aktorką i piosenkarką Seleną Gomez. Para była w związku do marca 2018 r. Kolejną wybranką była Hailey Baldwin. Para zaręczyła się w lipcu 2018 a w listopadzie 2018 potwierdzili, że są małżeństwem.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
15.10.2021 14:09

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.