Kate Winslet

 • Data urodzenia:
  1975-10-05
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $70 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  169 cm
 • Ostatnio edytowane:
  31.01.2022

Bio:

Jaki majątek posiada Kate Winslet?

Majątek Kate Elisabeth Winslet szacuje się na $75 mln.

Jest właścicielką nieruchomości w West Sussex o wartośći £3,3 mln. Była właścicielem nieruchomości w Treyford, jednak sprzedała ją za £2 mln w 2014 roku. W Stanach Zjednoczonych w 2004 roku Kate zapłaciła $5 mln za dwupoziomowy penthouse w dzielnicy Chelsea w Nowym Jorku. Wystawiła ten dom na sprzedaż w grudniu 2020 roku za $5,7 mln, kupca znalazła w maju 2021 roku za $5,69 mln. Obecnie mieszka w posiadłości wartej £4,1 mln w West Wittering. Kate niechętnie rozmawia o swoim wynagrodzeniu publiczne.

Dom w którym obecnie mieszka aktorka:

Na co dzień przemieszcza się BMW serii 6, Toyotą Land Cruiserem oraz sportowym Aston Martinem DB5.

Życiorys

Kate Winslet urodziła się w Reading w Anglii. Od wczesnych lat miała bliski kontakt z aktorstwem, ponieważ jej rodzice także są aktorami. Zadebiutowała w wieku 11 lat w reklamie płatków śniadaniowych. Ogromnym sukcesem okazał się występ w ,,Titanicu”. Później z powodzeniem wystąpiła w wielu filmach: ,,Mildred Pierce”,,Reź” ,,Steve Jobs” ,,Projektantka”. Winslet zdobyła Oscar za ,,Najlepszą aktorkę pierwszoplanową”, 19 innych nagród w tym Złote Globy, Bafta i 59 nominacji.

W wieku 15 lat Winslet związała się ze starszym o 12 lat Stephenem Tredre, zerwali w 1995 roku dwa lata później Tredre zmarł na raka. Rok po śmierci partnera związała się z Jimem Threapletonem asystentem reżysera, urodziła im się córka Mia. Rozwiedli się w 2001 roku, aktorka uważała ich związek za ,,bałagan”. Kolejnym partnerem był Sam Mendes, mają syna Joe, rozstali się w 2010 roku. Trzecim mężem Winslet jest biznesmen Edward Abel Smith, urodził im się syn Bear. To właśnie z nim mieszka w Anglii i wychowuje swoje dzieci.

Magazyn People w 2005 roku uznał ja za jedną z najpiękniejszych osób na świecie. Posiada także tytuł jednej ze 100 najbardziej wpływowych osób na świecie.

Aktorka jest przeciwna operacjom plastycznym i botoksowi, zachęca do naturalnego starzenia się ciała.
Winslet wspiera organizacje charytatywne także darowiznami finansowymi czy przedmiotami wystawianymi na akacjach. Jest również patronką organizacji wspierającej rodziny w trudnej sytuacji, założycielką organizacji zwiększającej świadomość autyzmu. W 2012 roku napisała książkę o autyzmie The Golden Hat: Talking Back to Autism. Współpracowała z fundacja środowiskową, która zbiera fundusze na globalne ocieplenie.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
28.05.2021 14:43

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.