Kevin Spacey

 • Data urodzenia:
  1959-07-26
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $120 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  179cm
 • Ostatnio edytowane:
  03.02.2022

Bio:

Jaki majątek posiada Kevin Spacey ?

Majątek Kevina Spaceya w 2021 roku szacuje się na $120 mln. Kevin Spacey Fowler to amerykański aktor, piosenkarz i producent z South Orange. Majątek budował przez całą swoją karierę jako odnoszący sukcesy aktor. Zdobył dwa Oscary, Najlepszy aktor pierwszoplanowy za ,,American Beauty” i Najlepszy aktor drugoplanowy za ,,Podejrzani” oraz wiele innych nagród oraz nominacji. Jest właścicielem domu w South Orange, New Jersey. Na co dzień jeździł takimi samochodami jak: Chevy Caprice, Mercedes Benz SLS, Mercedes S-klasa, Nissan 350Z, Renault Espace.

Aktor posiadał także rezydencję w Los  Angeles, którą sprzedał prawdopodobnie za $15 mln.

©variety.com Były dom aktora w Los Angeles.

Życiorys

Kevin Spacey Fowler urodził się w South Orange w stanie New Jersey 26 lipca 1959 roku. Jego rodzice to Thomas Fowler i Kathleen Ann, miał dwójkę rodzeństwa. Kiedy Spacey miał 4 lata, jego rodzina przeniosła się do południowej Kalifornii. Uczęszczał do liceum Canoga Park, gdzie po raz pierwszy zagrał w szkolnej sztuce muzycznej „Dźwięki muzyki”. Karierę aktorską rozoczął w latach 80, kiedy to po raz pierwszy wystąpił na Broadwayu. Kevin Spacey najbardziej znamy z ról w filmach „Swimming with Sharks”, „Seven” czy „American Beauty”.

Życie prywatne Kevina od początku jego kariery aż do dziś pozostaje tajemnicą dla fanów, a nawet paparazzi. Można go za to podziwiać, ponieważ niewielu sławnym hollywoodzkim artystom się to udaje.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
07.06.2021 23:48

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.