Khaby Lame

 • Data urodzenia:
  2000-03-09
 • Narodowość:
 • Majątek:
  €5 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  185 cm
 • Ostatnio edytowane:
  14.02.2022

Bio:

Ile zarabia Khaby Lame?

Khaby Lame to senegalski Tiktoker i Influencer. Zdobył ogólnoświatową popularność w 2021 r. za sprawą platformy TikTok. Zarabia głównie dzięki kontaktom z markami i umowom sponsorskimi. Na jednym lokowaniu ma zarabiać od €50 tys. do nawet €200 tys.

Majątek Khaby Lamea szacowany jest na €5 mln.

Życiorys

Khaby Lame urodził się 9 marca 2000 roku w Senegalu. Gdy miał rok wraz z rodzicami i trojgiem rodzeństwa przeprowadził się do Włoszech. Zamieszkali w mieszkaniu komunalnym w miejscowości Chivasso. Lame do marca 2020 roku pracował jako operator maszyn CNC w jednej z fabryk mieszczącej się nieopodal Turyny. Co ciekawe prawie od 20 lat mieszka we Włoszech, a do dzisiaj nie uzyskał tamtejszego obywatelstwa.

Lokalizacja miejscowości, w której mieszka:

Przez sytuację związaną z pandemią został zwolniony z pracy, przez co właśnie postanowił zacząć publikować filmiki na TikToku z własnym udziałem. Zyskał popularność, dzięki filmom, na których oglądał „lifehacki” i później wykonywał je w prostszy, oczywisty sposób. Później zamieszczał też filmy z reakcjami na różne rzeczy, przy czym warto zaznaczyć, że większość z jego filmików jest niema.

Następnie w okresie kilku miesięcy w bardzo szybko zyskał na popularność w sieci. Lame posiada obecnie drugie miejsce pod względem obserwujących na TikToku – ma ich ponad 120 mln, a jego konto na Instagramie obserwuje 57 mln osób. Współpracował z wieloma znanymi osobistościami, nagrał m.in. filmik z piłkarzem A.C. Milanu – Zlatanen Ibrahimovićiem.

Pod koniec 2020 r. zaręczył się z włoszką – Zairą Nucci.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
15.11.2021 12:23

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.