Kyle MacLachlan

 • Data urodzenia:
  1959-02-22
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $10 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  183 cm
 • Ostatnio edytowane:
  14.02.2022

Bio:

Jak duży majątek ma Kyle MacLachlan?

Kyle MacLachlan ma majątek szacowany na $10 mln.

Nieruchomości

Kyle MacLachlan jest właścicielem domu położonego w Outpost Estates w pobliżu Hollywood. Pyza tym posiada również mieszkanie w Nowym Jorku w dzielnicy Chelsea City, za które zapłacił w 2002 roku $1,35 mln.

Lokalizacja domu w Los Angeles:

W swoim garażu posiada Mercedesa G-Wagon oraz Mercedesa ML.

Życiorys

Kyle Merritt MacLachlan to amerykański aktor. Zdobył nagrodę Złotego Globu, nagrodę Saturna i Doriana.

Kyle urodził się w Yakimie w stanie Waszyngton. Jego matka, Catherine była dyrektorem ds. public relations w okręgu szkolnym z kolei ojciec był maklerem giełdowym oraz prawnikiem. Miał także dwóch młodszych braci.

MacLachlan został wprowadzony do aktorstwa teatralnego przez swoją matkę. Grał na fortepianie a także uczył się śpiewu klasycznego.

Kyle zadebiutował jako statysta w thrillerze tajemniczym „Podmieńca” z 1980 roku, którego część kręcono na kampusie Uniwersytetu Waszyngtońskiego. Zagrał Dale’a Coopera w telewizyjnym serialu ,,Twin Peaks”, Treya MacDougala w serialu HBO ,,Seks w wielkim mieście”, także Orsona Hodge’a w serialu ABC ,,Desperate Housewives”, oprócz tego Kapitana w filmie ,,Jak poznałem twoją matkę” i wielu innych.

McLachlan spotykał się ze swoją koleżanką Laurą Dern jednak większość lat 90. spędził w związku z supermodelką Lindą Evangelistą. Byli zaręczeni przez kilka lat, jednak związek zakończył się w 1998 roku. Następnie zaczął spotykać się z publicystką Denise Gruber, pobrali się w kwietniu 2002 roku a w 2008 roku urodził im się syn.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org

 

 

03.01.2022 20:40

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.