Kylie Jenner

 • Data urodzenia:
  1997-08-10
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $900 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  168 cm
 • Ostatnio edytowane:
  04.02.2022

Bio:

Ile zarabia Kylie Jenner?

Kylie Jenner posiada majątek szacowany na $900 mln.

Według magazynu „Forbes” majątek Kylie w 2019 roku sięgał $1 mld, co rzekomo czyniło ją wtedy najmłodszą miliarderką na świecie. Jednak ten sam magazyn rok później oskarżył Kylie Jenner o fałszowanie deklaracji podatkowych. Kylie podobno zawyżała w nich swoje przychody, ponieważ chciała zostać najmłodszą miliarderką w historii, zamierzała pobić rekord Marka Zuckerberga, który to został miliarderem w wieku 23 lat.

Kylie Jenner założyła w 2014 roku firmę produkującą kosmetyki – „Kylie Cosmetics”. Obecnie Kylie Jenner jest w posiadaniu 41,1% udziałów spółki. Ponieważ w listopadzie 2019 roku, sprzedała 51% udziałów firmie Coty Inc., na transakcji miała zarobić $600 mln.

Kylie Jenner ogromne pieniądze zarabia również na Instagramie. Według różnych źródeł za pojedynczy post sponsorowany ma otrzymywać nawet $1,3 mln czyli około 5 mln zł. Zarabia najwięcej w śród najpopularniejszych osób na Instagramie. Cristiano Ronaldo czy Ariana Grande, mają otrzymywać ok. $1 mln za post sponsorowany na tym portalu.

Kylie Jenner jest właścicielką kilkunastu nieruchomości, oto lokalizacje kilku z nich:

 • ul. Scott Robeertson – Hiden Hills, Kalifornia. Nieruchomość nabyła w 2018 roku, kiedy miała 18 lat. Zapłaciła za nią $6 mln. Dom obok też był jej własnością, ale sprzedała go w 2017 roku biznesmenowi – Johnowi Schiavo.
 • ul. Scott Robeertson – Hiden Hills, Kalifornia. Kolejny dom Kayle przy tej samej ulicy. Znajduje się w nim 6 sypialni i 7 łazienek:
 • ul Hidden Ridge – Hidden Hills, Kalifornia. Za tą ogromną wille Kylie Jenner miała zapłacić aż $12 mln. Znajduje się tam 8 sypialni, 11 łazienek, winiarnia, sala do gier z barem, kino domowe, siłownia, gabinet masażu czy garaż na 6 samochodów. 
 • Holmby Hills, Los Angeles. Kylie  kupiła ten nowo wybudowany dom w 2020 roku:

©www.loveproperty.com

Życiorys

Kylie Jenner urodziła się ur. 10 sierpnia 1997 roku w Los Angeles. Jest najmłodsza córką byłej mistrzyni/mistrza olimpijskiego – Caitlyn Jenner (Jej ojciec w 2015 roku zmienił płeć, wcześniej znany był jako Bruce Jenner). Jej matką Kris Jenner jest celebrytką. Ma jedną siostrę Kendall i 4 przyrodnie siostry – Casey, Kourtney ,Kim, Khloé  i trzech przyrodnich braci – Burta, Brandona i Brody’ego Jennera.

Jenner uczęszczała do Sierra Canyon School, gdzie była członkiem zespołu cheerleaderek. Następnie w 2012 roku rozpoczęła naukę w domu, zdała maturę w lipcu 2015 roku w Laurel Springs School w Ojai w Kalifornii.

Sławę i rozpoznawalność zdobyła jeszcze będąc dzieckiem w serialu „Z kamerą u Kardashianów”. 

Od 2014 do 2017 roku spotykała się z raperem pod pseudonimem Tyga, następnie od 2017 do 2019 roku spotykała się z kolejnym raperem  Travisem Scottem, mają razem córkę – Stormi Webster.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org

 

16.07.2021 13:28

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.