Marshmello

 • Data urodzenia:
  1992-05-19
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $60 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  181 cm
 • Ostatnio edytowane:
  12.01.2022

Bio:

Ile zarabia Marshmello?

W 2019 r. Marshmello znalazł się w czołówce najlepiej zarabiających Dj’ów, według Forbesa zarobił wtedy $40 mln.

Majątek Marshmello szacowany jest na $60 mln.

Nieruchomości

Jest właścicielem dwóch domów w Los Angeles.

W swoim garażu ma takie auta jak Lamborghini Aventador, Mercedes G-klasa, Bmw i8 i Ford 6×6 stworzony przez Diesel Brothers.

Życiorys

Christopher Comstock urodził się 19 maja 1992 roku w Filadelfii.

Marshmello opublikował swoją pierwszą piosenkę „Wavez” na swoim profilu SoundCloud w 2015 roku. Po opublikowaniu kilku innych piosenek, dostrzegł go Skrillex, który udostępnił jeden z jego utworów. Następnie pod koniec 2015 roku wystąpił na nowojorskim „Pier 94”, rok później pojawił się na festiwalu „HARD Day of the Dead” oraz Miami Music Week.

Następnie 8 stycznia 2016 roku, za pośrednictwem swojej wytwórni Joytime Collective, Marshmello wydał swój debiutancki album studyjny „Joytime”, składający się z 10 utworów. Album osiągnął piąte miejsce na liście Billboard  w kategorii „Dance/Electronic Songs”.

Później za pośrednictwem kanadyjskiej niezależnej wytwórni Monstercat, wydał płytę „ Alone ”, która osiągnęła ogromny sukces, podbijając listy przebojów w USA.

Do maja 2016 roku tożsamość producenta była nieznana, istniały jedynie podejrzenia, że osobą ukrywającą się pod maską jest Chris Comstock, zwany pod pseudonimem Dotcom. DJ na głowie nosi wyróżniającą się maskę przypominającą piankę. Jest to bardzo popularna przekąska w USA, często w filmach możemy zauważyć jak są one opiekane nad ogniskiem. Stąd właśnie wzięła się też nawa „Marshmallow”, co w przetłumaczeniu na język polski znaczy „pianka”.

W 2018 r. wygrał turniej w grze Fortnite, nagrodą główną był $1 mln. Połowa tej kwoty została przekazana na rzecz organizacji KIND. Film z tego wydarzenia możemy zobaczyć na YouTubowym kanale FRIZA:

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org.

 

12.01.2022 11:45

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.