Natalie Portman

 • Data urodzenia:
  1981-06-09
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $100 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  160 cm
 • Ostatnio edytowane:
  16.05.2021

Bio:

Jak duży jest majątek Natalie Portman?

Majątek Natalie Portman szacowany jest na $100 mln. Co ciekawe aktorka nie jest zadowolona ze swoich zarobków, według niej istnieje zbyt duża różnica między zarobkami aktorek a aktorów.

Aby chronić swoją prywatność zmieniła swoje nazwisko na nazwisko jej babci – Portman. Właściwie nazywa się Natalie Hershlag, urodziła 9 czerwca 1981 roku w Jerozolimie, w Izraelu. W dzieciństwie mieszała najpierw w Waszyngtonie, później w stanie Connecticut, a następnie przeprowadziła się wraz z rodziną na Long Island. Mieszkając na Long Island uczęszczała do żydowskiej szkoły, gdzie nauczyła się języka hebrajskiego. Uczyła się również tańca i baletu w „American Theatre Dance Workshop”. Portman była bardzo ambitnym dzieckiem, uczęszczała na wiele zajęć dodatkowych, uczyła się japońskiego, arabskiego, francuskiego i niemieckiego.

W 1993 roku po raz pierwszy spróbowała swoich sił w aktorstwie. Już rok później wygrała casting na główną rolę w filmie „Leon Zawodowiec”. Film okazał się międzynarodowym hitem, zarobił łącznie $46 mln na całym świecie. Była to jej pierwsza poważna rola i od razu zyskała sławę i popularność. Od kilkunastu lat nie może narzekać na brak pracy. Co roku występuje w co najmniej kilku produkcjach. Jest laureatką Złotego Globu, otrzymała również Oskara za pierwszoplanową rolę w filmie „Czarny łabędź” z 2010 roku.

W 2017 roku zakupiła dom w Montecito, w Kalifornii za $6,5 mln.

20.04.2021 18:27

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.