Norman Reedus

 • Data urodzenia:
  1969-01-06
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $25 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  178 cm
 • Ostatnio edytowane:
  14.02.2022

Bio:

Jak duży majątek ma Norman Reedus?

Norman Reedus ma majątek szacowany na $25 mln.

Reklamował w przeszłości takie marki jak Levi’s, Prada ,Lexus, Alessandro Dell’Acqua, Durban i Morgenthal Fredrics.

Nieruchomości

Norman Reedus jest właścicielem rezydencji w Hollywood Hills, za którą zapłacił $8,5 mln, ponadto jest właścicielem kamienicy wartej $11,8 mln w dzielnicy West Village na Manhattanie. Oprócz tego jest w posiadaniu penthousu w Nowym Jorku o wartości $3,8 mln.

Lokalizacja rezydencji w Hollywood Hills:

Na co dzień przemieszcza się motocyklami takimi jak Hammerhead Jack Pine Triumph Scrambler (o wartości $16 tys.), Triumph Tiger 800 ( – $12 tys.), Honda CB750 z 1992 r. oraz Harley-Davidson Sportster z 2008 r. ( – $6,5 tys.).

Życiorys

Norman Mark Reedus to amerykański aktor, prezenter telewizyjny oraz model. Najbardziej znany jest z serialu ,,The Walking Dead”.

Norman Reedus urodził się w Hollywood na Florydzie. Jest synem Marianne, nauczycielki oraz Iry Normana Reedusa.

Reedus zagrał swoją pierwszą rolę aktorską w sztuce ,,Maps for Drowners”, to właśnie ona otworzyła mu drzwi do aktorstwa. W 1997 roku Reedus zadebiutował w filmie ,,Mimic”, wcielając się w Jeremy’ego. Oprócz tego zagrał także w ,,Święci z Bostonu”, jako postać Murphy MacManus. Ponadto zagrał m.in. w ,,Blade II”, ,,Hello Herman”, ,,Pandorum”, ,,Iron Man”. W 2010 roku Reedus dołączył do obsady horroru AMC ,,The Walking Dead” jako postać Daryl Dixon. Kontynuował tę rolę do 10 sezonu.

Reedus w 2013 roku wydał książkę fotograficzną ,,The Sun’s Coming Up… Like a Big Bald Head”. Prowadzi także udaną kariere modela.

Aktor był w pięcioletnim związku z modelką Heleną Christensen, maja razem syna. Pozostali przyjaciółmi i wspólnie sprawują opiekę nad synem.

W 2005 roku poznał Diane Kruger, razem maja córkę.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
24.11.2021 18:14

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.