Post Malone

 • Data urodzenia:
  1995-07-04
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $70 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  184 cm
 • Ostatnio edytowane:
  31.01.2022

Bio:

Ile zarabia Post Malone?

Szacowany majątek Post Malona to $70 mln. Rocznie zarabia około $15 mln, dzięki sprzedaży płyt, platformom streamingowym i koncertom. Za koncert inkasuje podobno $500 tys.

Post Malone jest także właścicielem własnej marki win „Maison No. 9”. Poza tym posiada własną markę odzieżową – shop.postmalone.com

Życiorys:

Austin Richard Post urodził się w stanie Nowy Jork, w miejscowości Syracuse. W wieku 10 lat przeprowadził się do Teksas, gdzie wychowywał go ojciec wraz z macochą. Swoje pseudonim artystyczne wymyślił przy użyciu generatora pseudonimów raperskich, gdy miał 14 lub 15 lat. Post Malone postanowił rzucić studia i przenieść się wraz ze swoimi przyjaciółmi do Los Angeles. Przyjaźnił się o wtedy ze znanymi youtuberami Jasonem Probstem i Adamem Dahlbergiem – znanym bardziej jako „SkyDoesMinecraft”. 

Po przeprowadzce do Los Angeles, Austin wraz z kilkoma artystami i producentami, założył grupę muzyczną „BLCKVRD”. Przełomowym momentem w jego karierze było wydanie singla „White Iverson” w lutym 2015 roku, w krótkim czasie piosenka zdobyła miliony odsłuchań na platformie SoundCloud. Dlatego też szybko zwrócił na siebie uwagę wytwórni muzycznych, w sierpniu 2015 roku podpisał kontrakt z Republic Records. Od tamtego czasu jego kariera nabrała rozpędu, pracował z wieloma wybitnymi artystami, wiele z jego utworów i płyt zajmowało czołowe miejsca na liście „Billboard Hot 100”. Był także nominowany do 4 nagród Grammy.

Post Malone wynajmował dom w Beverly Hills, którego łączna wartość wynosi $26 mln, obecnie mieszka w stanie Utah w domu o wartości $3 mln.

Dom Post Malona w Utah:

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
07.05.2021 17:20

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.