Rami Malek

 • Data urodzenia:
  1981-11-12
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $20 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  175 cm
 • Ostatnio edytowane:
  14.02.2022

Bio:

Jak duży majątek ma Rami Malek?

Rami Malek zgromadził majątek szacowany na $20 mln.

Nieruchomości:

Rami Malek jest właścicielem domu w Hollywood Hills w Kaliforni za który zapłacił $2,1 mln.

©google.pl/maps

Na co dzień przemieszcza się takimi samochodami jak Audi S5 (o wartości $50 tys.) a także Porsche 911 Carrera 4S ( – $120 tys.).

Życiorys

Rami Said Malek, amerykański aktor oraz producent. Malek był wielokrotnie nominowany i zdobył kilka ważnych nagród branżowych w tym nagrodę Emmy dla najlepszego aktora głównego w serialu dramatycznym, Oscara dla najlepszego aktora, Złoty Glob dla najlepszego aktora w dramacie kinowym.

Urodzony w Torrance w Kalifornii, jego rodzice byli egipskimi imigrantami. Ojciec był sprzedawcą ubezpieczeń, matka natomiast księgową. Ma starszą siostrę Yasmine, a także brata bliźniaka o imieniu Sami. Po ukończeniu studiów Malek przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie występował w sztukach ze Slant Theatre Project. Gdy wrócił do Los Angeles grał drugoplanowe role w filmie i telewizji, w tym sitcomie ,,Fox The War at Home”.

Po swoim telewizyjnym debiucie w „Gilmore Girls” Malek wystąpił w dramacie wojennym „Over There”. W 2015 roku zagrał rolę niestabilnego psychicznie hakera komputerowego Elliota Aldersona w thrillerze psychologicznym ,,Mr. Robot”, był to przełom w jego karierze. Znaczenie Maleka w branży aktorskiej rośnie. Magazyn Time zaliczył Maleka do grona 100 najbardziej wpływowych osób na świecie w 2019 roku w kategorii Artyści. W 2021 roku wystąpił w filmie Jamesa Bonda ,,Nie ma czasu na śmierć”.

Malek od 2018 roku jest w związku ze swoją przyjaciółką z ,,Bohemian Rhapsody” – Lucy Boynton. 

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
12.11.2021 12:58

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.