Robert De Niro

 • Data urodzenia:
  1943-08-17
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $500 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  177 cm
 • Ostatnio edytowane:
  30.01.2023

Bio:

Majątek Roberta De Niro

Majątek Roberta De Niro szacowany jest na $510 mln. Karierę aktorską rozpoczął w 1965 roku. Podobno za swój pierwszy występ filmie zarobił tylko $50. W latach 70 wypłynął na szerokie wody, zagrał m.in. w takich produkcjach jak: „Ojciec chrzestny II”, czy „Taksówkarz” z 1976 roku. W związku z tym, w tamtych latach mógł liczyć na wynagrodzenie rzędu $200 tys. za film.

Roberta De Niro najwięcej w sowiej karierze zarabiał w latach 90. Ponieważ mógł on wtedy zarobić nawet $14 mln na roli w filmie. Wystąpił on wtedy w takich filmach jak: „Chłopacy z ferajny” z 1990 roku, czy „Kasyno” z 1995 roku. Aktor wciąż jest aktywny zawodowo, obecnie zarabia do $7,5 mln rocznie.

Robert De Niro urodził się na Manhattan w Nowym Jorku. Jego rodzice rozstali się z sobą gdy miał 2 lata. Wychowała go matka. W brew woli rodziców, dziadkowie De Niro potajemnie ochrzcili go w rzymsko-katolickim kościele .
Dorastał na dzielnicy Greenwich Village, w tzw. „Małych Włoszech”. W dzieciństwie nazywano go „Bobby Milk”, ze względu na to że posiadał bardzo bladą cerę. Lekcje aktorstwa rozpoczął w wieku 10 lat w „Dramatic Workshop”. Na scenie zadebiutował w szkolnym przedstawieniu p.t. „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”. Jego najlepszym przyjacielem jest słynny reżyser Martin Scorsese. W 2003 roku zdiagnozowano u niego raka prostaty. Lecz udało mu się całkowicie pokonać chorobę.

Majątek Robert De Niro:

Aktor jest właścicielem restauracji „Ago” w Los Angeles.
Posiada również kilka nieruchomości w całych Stanach Zjednoczonych. Jego dom na Manhattanie w West Village, jest wyceniany na $38,9 mln.

 

17.04.2021 16:53

Komentarze

Najnowszy komentarz

 • Andrzej Rudnikowicz

  Po prostu po co mu tyle pieniędzy? Pazerny czy co?


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.