Selena Gomez

 • Data urodzenia:
  1992-07-22
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $80 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  165 cm
 • Ostatnio edytowane:
  09.02.2022

Bio:

Ile zarabia Selena Gomez?

Selena Gomez posiada majątek szacowany na $80 mln. Piosenkarka może zarabiać nawet do $1 mln na jednym koncercie, w zależności jak duże zainteresowanie fanów wzbudzi jej występ.

Artystka jest właścicielką: rezydencji w Calabasas, którą kupiła w 2014 roku za $3,69 mln, domu w Studio City w Kalifornii wartego $2,2 mln oraz domu w Encino również w Kalifornii, o wartości $4,9 mln.

Posiadłość piosenkarki w Encino:

©elle.com

Selena wypuściła własną linię kosmetyków do makijażu „Rare Beauty”, z której czerpie niemałe zyski. Była twarzą takich marek jak np.: Pantene, Neo by Adidas, Louis Vuitton, Coca-Cola czy Borden Milk.

Życiorys

Selena Gomez jest amerykańską aktorką, projektantką mody, piosenkarką oraz autorką tekstów. Piosenkarka jest bardzo sławną postacią w mediach społecznościowych, posiada m.in. 251 mln obserwujących na Instagramie.

Selena Gomez urodziła się w Grand Praire, w Teksasie. Rodzice Seleny to Ricardo Joel Gomez i była aktorka teatralna Amanda Dawn (Mandy) Cornett. Rodzice rozstali się gdy miała zaledwie 5 lat, wychowała ją matka. Selena ukończyła szkołę średnią w 2010 roku, ucząc się zdalnie w domu.

Jedną z jej najwcześniejszych ról telewizyjnych była rola w serialu ,,Barney and Friends”. Jednak jej przełomową rolą telewizyjną był występ w serialu ,,Czarodzieje z Waverly Place”. W wieku 16 lat podpisała kontrakt z Hollywood Records. Następnie w 2013 roku Selena oficjalnie rozpoczęła sowią karierę muzyczną, wydając singiel „Come & Get It”.

Selena Gomez umawiała się z Nickiem Jonasem w 2008 roku. Natomiast w grudniu 2010 roku Gomez zaczęła spotykać się z Justinem Bieberem. Ich związek był burzliwy, kilkukrotnie rozstawali się a później wracali do siebie, ostatnie rozstanie miało miejsce w marcu 2018 roku.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
12.08.2021 19:37

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.