Tom Ellis

 • Data urodzenia:
  1978-11-17
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $10 mln
 • Zawód:
 • Wzrost:
  191 cm
 • Ostatnio edytowane:
  31.01.2022

Bio:

Ile zarabia Thomas John Ellis?

Majątek Thomasa Johna Ellisa szacowany jest na $15 mln. Wszystkie dobra, które posiada zawdzięcza udanej karierze aktorskiej, chociaż duży wpływ miały również niektóre kontrakty reklamowe. Tom przez lata rozwijał się zawodową. Jednak to rola „Williama Tell Rusha” oraz „Lucyfera Morningstara”, przyniosły mu największe zarobki w karierze. Początkowo zarabiał $50 tys. za odcinek „Lucyfera”, po sukcesie komercyjnym serialu (łączny zysk $1,5 mld), ta kwota wzrosła prawdopodobnie nawet kilkukrotnie.

Życiorys

Ellis urodził się 17 listopada 1978 42 w Cardiff w Wielkiej Brytanii. Wychowywał się wśród trzech sióstr, interesujący jest fakt, że ma siostrę bliźniaczkę. Jego pierwszą żoną łyła Tamzin Quthwaite, miał z nią dwoje dzieci, jednak para rozwiodła się w 2014 roku. Przyczyną rozwodu była niewierność aktora. W 2019 roku z kolei poślubił Meaghan Oppenheimer, często widuje się ich razem na rozdaniach nagród, bankietach i ściankach.

Tom jest utalentowany także muzycznie, zanim został aktorem grał na waltorni w „City of Sheffield Youth Orchestra”.

Nagrody

Тоm Еllіѕ bуł nоmіnоwаnу dо wіеlu nаgród miedzy innymi do: ,,Super nagrody krytyków”, ,,Nајlерѕzу аktоr w ѕеrіаlu kоmеdiowym”, ,,Nајlерѕzу сzаrnу сhаrаktеr w ѕеrіаlu” oraz ,,Nајlерѕzу аktоr w ѕеrіаlu о ѕuреrbоhаtеrасh”.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
17.05.2021 17:51

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.