Zach King

 • Data urodzenia:
  1990-02-04
 • Narodowość:
 • Majątek:
  $7 mln 
 • Zawód:
 • Wzrost:
  183 cm
 • Ostatnio edytowane:
  14.02.2022

Bio:

Ile zarabia Zach King?

Zach King posiada majątek szacowany na około $10 mln.

Jest jednym z najpopularniejszych YouTuberów i TikTokerów na świecie. Miesięcznie jego filmy w serwisie YouTube mają prawie 100 mln odsłon. Dzięki tak licznym wyświetleniom na samych reklamach wyświetlanych w trakcie filmów, może zarabiać około $1 mln miesięcznie.

Według niektórych źródeł Zach King na swojej twórczości może zarabiać od $1,5 mln do nawet $5 mln rocznie.

Jego konto na TikToku jest obserwowane przez 66 mln użytkowników.

Nieruchomości

King jest właścicielem domu w Thousand Oaks w kaliforni, o wartości $3,25 mln.

©dirt.com

Życiorys

Zach King urodził się 4 lutego 1990 w Portland w stanie Oregon. Jego przodkowie pochodzą z Chin, Austrii i Nikaragui. On jak i jego rodzeństwo uczyli się w domu zdalnie z pomocą matki. Jego ojciec pracował również zdalnie w domowym biurze. Kiedy King miał siedem lat, jego rodzina przeszła na chrześcijaństwo, co jak twierdzi, jest jedną z „największych rzeczy”, jakie wydarzyły się w jego życiu.

W wieku 7 lat nakręcił swój pierwszy film. Na poważnie zaczął interesować się edytowaniem filmów w wieku 14 lat, zainwestował on wtedy w kamery jak i komputer. W grudniu ukończył Uniwersytet Biola ze specjalizacją w dziedzinie kina i sztuki medialnej.

Następnie w 2008 roku założył własną stronę internetową FinalCutKing.com, gdzie sprzedawał szkolenia dotyczące korzystania z oprogramowania do edycji Final Cut Pro. W tym samym okresie zaczął publikować filmy na swoim kanale w serwisie YouTube dotyczące edycji filmów.

Następnie w maju 2013 roku został uznany przez YouTube za jednego z 25 najbardziej obiecujących młodych twórców filmowych w Ameryce. Był jednym z największych twórców w serwisie Vine, podobno nad jednym kilku sekundowym nagraniem pracował około 24 godzin.

28 lutego 2016 roku swój pierwszy film opublikował na Musical.ly (Obecnie TikTok). Zach stworzył najczęściej oglądany film na tej platformie, miało to miejsce 9 grudnia 2019 roku. Film otrzymał szacunkową liczbę 2 miliardów wyświetleń, nagranie przedstawiało go lecącego na miotle, po czym pokazał, że była to jedynie iluzja optyczna z wykorzystaniem lustra.

W 2014 r. ożenił się z Rachel Holm. Holm i King adoptowali dwójkę dzieci (rodzeństwo), mają również biologicznego syna.

Źródło życiorysu: www.wikipedia.org
30.11.2021 13:49

Komentarze


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.